G Sınıfı – Biçerdöver Ehliyeti

G Sınıfı – Biçerdöver Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Biçerdöver Ehliyet Belgesi; Biçerdöver iş makinasını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"G"
Yaş,17
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon sınavı
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı ve direksiyon sınavı
Kullanabileceği Araçlarİlgili İş Makinesi
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...

Kayseri En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Biçerdöver Ehliyet eğitimlerimizde son model Biçerdöver araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Biçerdöver eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Biçerdöver iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Biçerdöver Operatörlğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Biçerdöver Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Biçerdöver Operatörlük Belgesini alarak Biçerdöver İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Biçerdöver İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Biçerdöver Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Biçerdöver Operatörü ve Biçerdöver Ehliyeti Nedir? Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda ekinleri hasat etme amacıyla büyük tarlalarda ekinleri kısa sürede biçme, ayırma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Biçerdöver Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Biçerdöver Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Biçerdöver Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur? Biçerdöver Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.

Biçerdöver Ehliyeti Nereden Alınır? Kayseri’da Mesut Uçan Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu  Biçerdöver Operatörlük ve G İş Makinası Biçerdöver Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Kayseri bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.

Biçerdöver Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler? Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.

Biçerdöver Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim? Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.

Biçerdöver Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır? Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.

Biçerdöver Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman? En yakın Biçerdöver ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Biçerdöver Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir? Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.

Biçerdöver Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır? 18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Biçerdöver Ehliyet Fiyat / Biçerdöver Belgesi Ücretleri Ne Kadardır? Biçerdöver Ehliyet Belgesi Fiyat ve Biçerdöver Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.