G Sınıfı – Finişer Asfalt Serme Ehliyeti

G Sınıfı – Finişer Asfalt Serme Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Finişer Asfalt Serme Ehliyet Belgesi; Finişer Asfalt Serme iş makinasını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"G"
Yaş,17
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon sınavı
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı ve direksiyon sınavı
Kullanabileceği Araçlarİlgili İş Makinesi
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...

Kayseri En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Finişer Asfalt Serme Ehliyet eğitimlerimizde son model Finişer Asfalt Serme araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Finişer Asfalt Serme eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Finişer Asfalt Serme iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Finişer Asfalt Serme Operatörlğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Finişer Asfalt Serme Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Finişer Asfalt Serme Operatörlük Belgesini alarak Finişer Asfalt Serme İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Finişer Asfalt Serme İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Finişer Asfalt Serme Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Finişer Asfalt Serme Operatörü ve Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Nedir? Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda ekinleri hasat etme amacıyla büyük tarlalarda ekinleri kısa sürede biçme, ayırma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Finişer Asfalt Serme Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Finişer Asfalt Serme Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur? Finişer Asfalt Serme Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Nereden Alınır? Kayseri’da Mesut Uçan Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu  Finişer Asfalt Serme Operatörlük ve G İş Makinası Finişer Asfalt Serme Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Kayseri bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler? Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim? Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır? Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman? En yakın Finişer Asfalt Serme ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir? Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.

Finişer Asfalt Serme Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır? 18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Finişer Asfalt Serme Ehliyet Fiyat / Finişer Asfalt Serme Belgesi Ücretleri Ne Kadardır? Finişer Asfalt Serme Ehliyet Belgesi Fiyat ve Finişer Asfalt Serme Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.