G Sınıfı – Greyder Ehliyeti

G Sınıfı – Greyder Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Greyder Ehliyet Belgesi; Greyder iş makinası aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"G"
Yaş,17
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon sınavı
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı ve direksiyon sınavı
Kullanabileceği Araçlarİlgili İş Makinesi
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...

Kayseri En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Greyder Ehliyet eğitimlerimizde son model Greyder araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Greyder eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Greyder iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Greyder Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Greyder Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Greyder Operatörlük Belgesini alarak Greyder İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Greyder İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Greyder Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Greyder Operatörü ve Greyder Ehliyeti Nedir? Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak kaya, toprak, kil, cevher vb. malzemelerin kazıma, doldurma ve yükleme/boşaltma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Greyder  Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Greyder Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Greyder Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur? Greyder Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.

Greyder Ehliyeti Nereden Alınır? Kayseri’da Mesut Uçan Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu  Silindir Operatörlük ve G İş Makinası Greyder Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Kayseri bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.

Greyder Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler? Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.

Greyder Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim? Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.

Greyder Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır? Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.

Greyder Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman? En yakın Greyder ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Greyder Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir? Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.

Greyder Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır? 18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Greyder Ehliyet Fiyat / Greyder Belgesi Ücretleri Ne Kadardır? Greyder Ehliyet Belgesi Fiyat ve Greyder Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.