G Sınıfı – Silindir Ehliyeti

G Sınıfı – Silindir Ehliyet Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Silindir Ehliyet Belgesi; Silindir iş makinasını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"G"
Yaş,17
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon sınavı
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı ve direksiyon sınavı
Kullanabileceği Araçlarİlgili İş Makinesi
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...

Kayseri En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Silindir Ehliyet eğitimlerimizde son model Silindir araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Silindir eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Silindir iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Silindir Operatörlğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Silindir Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Silindir Operatörlük Belgesini alarak Silindir  İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Silindir İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Silindir Operatörük Belgesinin alınması zorunludur.

Silindir Operatörü ve Silindir Ehliyeti Nedir? Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak delme gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Silindir Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Silindir Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Silindir Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur? Silindir Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.

Silindir Ehliyeti Nereden Alınır? Kayseri’da Mesut Uçan Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu  Silindir  Operatörlük ve G İş Makinası Silindir Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Kayseri bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.

Silindir Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler? Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.

Silindir Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim? Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.

Silindir Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır? Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.

Silindir Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman? En yakın Silindir ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Silindir Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir? Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.

Silindir Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır? 18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Silindir Ehliyet Fiyat / Silindir Belgesi Ücretleri Ne Kadardır? Silindir  Ehliyet Belgesi Fiyat ve Silindir  Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

LEAVE REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir