G Sınıfı – Yükleyici Loder Ehliyeti

G Sınıfı – Yükleyici Loder Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Yükleyici Loder Ehliyet Belgesi; Yükleyici Loder kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"G"
Yaş,17
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon sınavı
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı ve direksiyon sınavı
Kullanabileceği Araçlarİlgili İş Makinesi
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...

Kayseri En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Yükleyici Loder Ehliyet eğitimlerimizde son model Yükleyici Loder araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Yükleyici Loder eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Yükleyici Loder iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Yükleyici (Loder) operatörü belgesi G Sınıfı ehliyet belgelerinden biridir. Kursu tamamlayan kişiler yükleyici (Loder) operatörü belgesi alarak Yükleyici (Loder) kullanabilirler.

G sınıfı sürücü belgesi alabilmek için mutlaka Yükleyici (Loder) Operatörük belgesi alma zorunluluğu vardır.

Yükleyici Loder Operatörü ve Yükleyici Loder Ehliyeti Nedir? Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda taşıma, kazma, yükleme ve boşaltma gibi işlemleri yapan iş makinası aracıdır.

Yükleyici Loder Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur? Yükleyici Loder ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.

Yükleyici Loder Ehliyeti Nereden Alınır? Kayseri da Mesut Uçan Sürücü Kursu ve İş Makinaları kursu eğitime verdiği önem ve başarı oranıyla Kayseri İş Makinaları kursu olarak tercih edilebilir.

Yükleyici Loder Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler? Operatörlük belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından yazılı ve uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.

Yükleyici Loder Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim? Yük kaldırmaya ve yüklemeye yarayan çatallı tipteki iş makinalarını kullanabilirsiniz.

Yükleyici Loder Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır? Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde operatörlük sınavına tabi tutulur ve ehliyet belgenizi alabilirsiniz.

Yükleyici Loder Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman? En yakın Yükleyici Loder ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Yükleyici Loder Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir? Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.

Yükleyici Loder Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır? 18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Yükleyici Loder Ehliyet Fiyat / Ücret Ne Kadar? Yükleyici Loder Ehliyet belgesi fiyat ve ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.